Sony DSC WX1 i tryb panoramy.

Ostatnio stałem się posiadaczem Sony DSC WX1. Kupiłem go ze względu na kieszonkową wygodę, ciekawy tryb panoramy i nagrywanie filmów w jakości HD.

Zainteresował mnie tryb panoram i rzeczywiście jest bardzo prosty w obsłudze, a i panoramy wychodzą bardzo ciekawie (zawsze to jakieś inne ciekawe spojrzenie). Jeśli chodzi o jakość to nie jest to rewelacja, ale na pełnym ekranie (fit screen/dopasuj do ekranu) wygląda całkiem całkiem.
Przedstawiam kilka panoram z tego kompaktu.

Na końcu plik do pobrania z oryginalnymi plikami bez edycji (dla zainteresowanych) (15MB). SONY_WX1_pan_org.rar

P.S Zna ktoś jakis dobry serwis Canona w Niemczech? Kończy mi się migawka w 40D, a w Polsce nie chcem tego naprawiac.

eLka

   Poznałem ją w sobotę w sklepie fotograficznym, mówiła w znanym mi języku. Była piękna, jasnej karnacji skóra, ciemne włosy i duże zielone oczy, w których można było zobaczyć własne odbicie. Zabrałem ja do domu, mogłem z nią robić wszystko co chciałem, została na dłużej.

   Mowa oczywiście o moim nowym nabytku – Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM. Pech chciał, że cały tydzień była słoneczna pogoda, a od soboty pada deszcze i jak narazie nigdzie z nią nie byłem.
   Powoli będę się rozglądał nad Extenderem x1.4 Canona i szukam też czegoś bardzo szerokiego, myślałem nad Canonem EF-S 10-22mm lub jakąś Sigmą 10mm.